Reklama: Domki
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z domkami turystycznymi. Największa baza ogłoszeń.


opony

Kupując płytę, której jeden z utworów słychać w tle, ratują Państwo Cerkiew. ratowanie cerkwi

 

Werlas - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

kamień na taras

Opis:

Nasza firma to w stu procentach polski producent wytwarzający i dostarczający takie materiały jak kamień murowy i kamień hydrotechniczny oraz kamień na patio to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju.

Kopalnia kamienia Grabowie I to złoże należące do firmy PPU Kamieniarstwo Pawlik ze wsi Grabowie koło Radomska na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim.
W tej kopalni i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć kopiemy piaskowiec naturalny tylko i wyłącznie sposobami wyburzeniowymi przy pomocy koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatyczno-udarowej . Po wykorzystaniu wiertarki udarowo-pneumatycznej zakładamy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym z wodą do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową pozyskanego surowca skalnego.
Wydobyty piaskowiec naturalny przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na : kamień elewacyjny, kamień hydrotechniczny, kamień na ściany domu oraz kamień murowy i kamień ogrodowy a także kamień na taras i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: kamień na taras
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 231
Dodane: 2023.05.06


Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj